YANGıN ÇıKış KAPıSı APTALLAR IçIN

Yangın Çıkış Kapısı Aptallar için

Yangın Çıkış Kapısı Aptallar için

Blog Article

Yangın kapısı nedir ve ne teamüle yarar? Yangın bapsı, yangın çıktığında insanların emin bir şekilde boşaltma edilmesini kurmak yürekin kullanılan bir bapdır.

Merdivenin vâsiliği 80 cm’den azca olmamalıdır. şayet az olursa bu tür merdivenlerde yalnızca bir korkuluk kullanılabilir. Yangın merdiveni tam bir şekilde olması gerekmektedir.

Böylecene imalattan kullanıma denli geçen sürecin sonucunda insanları esenlıklı şekilde zemine isal amacına ulaşılmış olabilir.

Mono blok beden bünyesı branş sistemi veya panik amerikan bar sisteminin kilidin bâtıninden geçen 4 tane cıvata ile bir birine sargılanması ile esenlanmaktadır.

Yangın kapısı kilidi güven kilidi olarak bilinen ve kapının dâhilen dışarıya gerçek açılmasını kolaylaştıracak şekilde monte edilen parçbeyıdır. Kapı kilidinin montaj aşamasında esaslı bir yöntem ile yerleştirilmesi, yangın anında kullanımı kolaylaştırır.

Düzenek odalarında kullanılmak üzere özel tasarlanmış olan yangın kapısıdır, yangın dayanımının semtı sıra otomasyon sistemlerine birebir aksesuarlarla donatılmıştır. Cümle odası yangın bapları camlı kabil.

Ayrıca geniş bayi ağına malik firmamız montaj ve bakım medarımaişetlemleri esnasında kullanıcılara vahim suhulet sağlamaktadır. Bu durumda intihap esnasında kıymettar bir ölçüt olarak gösterilebilir.

Güvenlik: Ivedili çıkışa yardımcı olan kapılar kilitlenme mekanizmasına mevla olmamalıdır. Ivedili durumlarda kapıların her an vazıh olması insanların çıkışını kolaylaştırır.

Yangın Bapları ısı ve kötü sızdırmadığı midein insanların dumandan zehirlenmesine handikap olan evgin gidişat kapı modeli olarak bilinmekte, Yangın Yönetmeliği kapsamında üzere cümle kalabalık olan binalarda kullanılması ıztırari kılınmaktadır.

Antrparantez, yangın bapları normalde kilitlenmemiş durumda bulunmalı ve kolayca açılabilir olmalıdır.

Mevla oldukları özellikleri ile iç kapı modellerinden ayrılan Yangın Merdiveni Kapısı ivedili çıkış kapıları, üretim sürecinde kazanmıştırkları dayanıklılık ile meselelevlerini alegori getirmektedir. Yangına karşı dayanıklılık özelliği ile ölçünlü kapılardan ayrılmasının kanatı keşik son not farklı bedel skalasına sahiptir.

Yangın Kapısı kötü sızdırmaz özelliğe mevla olması dolayısıyla yangın simultane insanoğluın yaman zehirlenmelerinden bile korunmasını sağlar. Bu kapılar dışarıya düz ve kolayca açılabilen kuruluşya sahiptir.

Yangın vakaları birhayli dokumada en kesif katlaşılan ve gülmeyen tehlikelere erkân harisan afetlerden birisi olarak gösterilebilir. Yangına Dayanıklı Kapı modelleri Yangın Merdiveni Kapısı ile bütün hayat ve çtuzakışma alanlarında güvenliğin sağlanması amaçlanır.

Dolgu kullanılarak kapı bilgisizluğuna yerleştirilen kasalara menteşeler ara buluculığı ile tutturulan kapı kanatları, acil durumlarda kolayca açılacak Yangın Kapısı Fiyatları şekilde Yangın Kapısı emniyet kilidi ile emniyetli hale getirilmektedir. Yangın Bapsı üretimi konusunda spesiyalist personelimiz aracılığıyla kaleme kırmızıınan bu ovamızda;

Report this page